Dziękujemy za skorzystanie z formularza.

Coś poszło źle, wróć do formularza

Naklejki reklamowe

Naklejki reklamowe zna chyba każdy. Ale nie każdy zdaje sobie sprawę z tego jak szerokie jest to pojęcie.

Wlepki „dzielny pacjent” rozdawane dzieciom u lekarza, reklamy na witrynach sklepowych, naklejki na samochody, naklejki promocyjne w sklepach czy naklejki magnetyczne to tylko niektóre przykłady. Zakres reklamowych zastosowań wydruków na podłożach samoprzylepnych jest naprawdę ogromny i ograniczony tylko wyobraźnią zamawiającego.

Konwencjonalnie czy cyfrowo?

Pomimo, że druk naklejek reklamowych jest możliwy w każdej technologii druku dostępnej na rynku, to w ostatnich latach dominuje wykorzystanie technologii cyfrowych. Powodów tego jest kilka. Jednym z nich jest łatwość produkcji oraz brak kosztów startowych, szczególnie przy większych formatach. Innym powodem jest praktycznie bezkosztowa personalizacja wydruków cyfrowych, a to staje się ogromną zaletą na przykład przy dopasowaniu formatu do różnych miejsc aplikacji.

Naklejki reklamowe - z klejem lub bez

Wykorzystywane do produkcji naklejek podłoża to wszelkiego rodzaju podłoża samoprzylepne. Większość z nich to podłoża z warstwą kleju. Jednak oferujemy również naklejki stykowe, które nie potrzebują kleju. Dzięki temu nie ma ryzyka pozostawienia resztek kleju po usunięciu naklejki. Ponadto możliwa jest produkcja na podłożach metalicznych, bezbarwnych, perforowanych czy magnetycznych.

Zobacz również