Dziękujemy za skorzystanie z formularza.

Coś poszło źle, wróć do formularza

Etykiety ze zmienną numeracją oraz danymi

Indywidualnie numerowane limitowane serie produktów, zmienne kody kreskowe, różne wersje kolorystyczne lub zapachowe produktów to tylko niektóre z problemów, które można rozwiązać poprzez zastosowanie obsługi zmiennych danych.

I nie chodzi tutaj tylko o kwestię oprogramowania pozwalającego w łatwy sposób przygotować różne wersje etykiety samoprzylepnej na bazie jednego głównego projektu, ale również możliwość ich wydrukowania bez ponoszenia dodatkowych kosztów związanych z przygotowaniem oddzielnych matryc polimerowych dla każdej z wersji.

Etykiety ze zmiennymi danymi - jak to działa?

Podczas projektowania etykiety samoprzylepnej można zaplanować, aby pewne elementy miały zmienny charakter. Elementy zmienne są w odpowiedni sposób opisywane w pliku będącym swego rodzaju bazą danych. Następnie nasze oprogramowanie do obsługi zmiennych danych automatycznie pobiera informacje z tego pliku i generuje kolejne wersje etykiety z uwzględnieniem pobranych danych. Projektant nie musi już przygotowywać wielu wersji etykiet. Daje to ogromną oszczędność czasu. W ten sposób możemy kontrolować zmianę numeracji, tekstu, koloru czy nawet zdjęć.

Etykiety ze zmiennymi danymi

Materiały produkowane są według danych przygotowanych przez klientów. System przemysłowego druku umożliwia błyskawiczne stworzenie samoprzylepnych naklejek o doskonałej jakości. Oznaczenia ułatwiają identyfikację produktów, a także wspierają prowadzenie działań marketingowych. Sprawdź naszą ofertę i dowiedz się więcej!

Etykiety ze zmienną numeracją – zastosowanie

Kiedy warto postawić na etykiety ze zmiennymi danymi? Są one niezwykle przydatne podczas znakowania przesyłek. Indywidualna numeracja pozwala na sprawne zarządzanie paczkami. Naklejki mogą również okazać się pomocne przy tworzeniu spersonalizowanych ofert. Stanowią one drobny detal, który znacznie ułatwia dotarcie do klienta.

Prace w magazynie

Klasyczne etykiety samoprzylepne ze zmienną numeracją sprawdzają się zarówno w nowoczesnych centrach dystrybucji, jak i małych magazynach. Takie naklejki umożliwiają kontrolowanie zamówienia na każdym etapie jego realizacji. Skanowanie kodów znacznie przyśpiesza pracę. To sprawdzone rozwiązania wykorzystywane w wielu branżach.

Działania marketingowe

Dostępne wyroby są używane także w programach lojalnościowych. Zmienna numeracja oraz dane służą do szybkiego oznaczenia produktu. Co więcej, możesz zamieścić na naklejce indywidualny kod do rejestracji na stronie internetowej. Za jego pomocą klienci będą naliczać punkty promocyjne z tytułu zakupu. Takie nalepki pozwalają również na stworzenie limitowanej edycji zamówień.

Zamów komplet etykiet już dzisiaj!

Standardowe samoprzylepne etykiety stanowią praktyczny element, który znacznie ułatwia prowadzenie działalności e-commerce. Produkty te pomagają usprawnić również korzystanie z atrakcyjnych programów lojalnościowych. Naklejki mogą być używane na wiele różnych sposobów. Jeśli chciałbyś uporządkować ważne dokumenty, numeracja może okazać się strzałem w dziesiątkę. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sklepu!

Zobacz również