Dziękujemy za skorzystanie z formularza.

Coś poszło źle, wróć do formularza

DRUKARNIA CYFROWYCH ETYKIET PRODUKTOWYCH, PRZEMYSŁOWYCH i REKLAMOWYCH

Produkujemy cyfrowe etykiety produktowe i reklamowe. Stosujemy przemysłowe rozwiązania w cyfrowym druk rolowym i arkuszowym. Najpopularniejsze zastosowania i rodzaje etykiet przedstawiamy poniżej.

Druk cyfrowych etykiet produktowych

Ważnym elementem akcji marketingowej są etykiety produktowe. Informują one o usłudze, produkcie bądź konkretnym zdarzeniu. Niejednokrotnie wykorzystywane są także jako gadżety reklamowe. Ich możliwości są ogromne. Stosowane są praktycznie w każdej branży produkcyjnej, przede wszystkim spożywczej, chemicznej, farmaceutycznej, a także kosmetycznej.

Jako drukarnia proponujemy Państwu specjalistyczne etykiety w druku cyfrowym, które dostosowane są do indywidualnych wymagań klientów. Oferowane produkty charakteryzują się bardzo wysoką jakością, gdyż najistotniejszą dla nas kwestią jest dbałość o profesjonalne wykonanie. Prezentowane etykiety produktowe wyróżniają się dużą odpornością na promieniowanie UV oraz wodę. Zapewniamy możliwość wydruku z zastosowaniem pełnej palety kolorów. Mamy możliwość drukowania praktycznie na każdym materiale.

Zdajemy sobie sprawę z faktu, że istotnym czynnikiem, który decyduje o sprzedaży wyrobu, jest jego opakowanie. Dlatego też przykładamy dużo uwagi oraz starań, aby spełnić Państwa potrzeby, a w konsekwencji korzystnie wpływać na postrzeganie produktów opatrzonych naszymi etykietami.

Poniżej przedstawiamy najpopularniejsze zastosowania oraz rodzaje etykiet.