Dziękujemy za skorzystanie z formularza.

Coś poszło źle, wróć do formularza

Cyfrowe etykiety samoprzylepne na roli, druk etykiet samoprzylepnych z nadrukiem

Dlaczego etykiety na roli, a nie na arkuszu?

Etykiety samoprzylepne na roli są dość powszechnie wykorzystywane w wielu branżach. Jako, że służą do identyfikacji i oznaczania produktów lub towarów produkowanych masowo, bardzo często aplikacja etykiety odbywa się w cyklu produkcyjnym automatycznie. Większość automatycznych aplikatorów wykorzystuje wyłącznie etykiety z usuniętym tzw. ażurem, ułożone w sposób ciągły w odpowiednich odstępach na wstędze podkładowej. W przypadku etykiet aplikowanych ręcznie forma dostarczania etykiet z reguły nie ma znaczenia i zależy wyłącznie od preferencji klienta. Należy jednak zwrócić uwagę na łatwiejsze magazynowanie i kontrolę wydawania do aplikacji etykiet w roli.

Cyfrowa rewolucja, czyli znacząco mniejsze koszty początkowe oraz koszty zmiany treści.

Możemy zaoferować Państwu druk cyfrowy etykiet na roli eliminujący wysokie koszty polimerów pojawiające się przy rozpoczęciu produkcji lub zmianach w treści etykiet. Druk cyfrowy z roli otwiera także całą gamę dodatkowych możliwości takich jak personalizacja wydruków, krótkie terminy produkcji czy zmianę projektu etykiety dostosowaną do akcji marketingowych.

Etykiety produktowe to z reguły kształt inny niż prostokątny. Duże lub powtarzalne nakłady nacinamy rotacyjnie. Do tego potrzebny jest wykrojnik, którego wartość to minimum kilkaset złotych. A co z jednorazowymi realizacjami lub niewielkimi nakładami? Tutaj również dysponujemy cyfrową technologią wycinania bezwykrojnikowego.

Szeroka gama dostępnych podłoży samoprzylepnych

Do dyspozycji mamy bardzo szeroką gamę podłoży samoprzylepnych, począwszy od białych czy metalicznych papierów, przez różnego rodzaju białe i metaliczne folie, na foliach bezbarwnych skończywszy. Każde z tych podłoży możemy zestawić z klejami o różnych siłach klejenia.

Zobacz również